DZIEŃ RODZINY

„Najlepsze dziedzictwo, jakie rodzic może przekazać dziecku, to chwila jego czasu każdego dnia”❤️🫶- O.A.Battista
29.05 obchodziliśmy najbardziej wyczekiwany dzień w całym roku szkolnym… DZIEŃ RODZINY❤️
Był to wspaniały dzień, w którym dzieci, rodzice, wszyscy pracownicy przedszkola mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji. 🤸💃 Mogliśmy podziwiać sceniczną interpretację wiersza J. Tuwima pt,, Rzepka” w wykonaniu rodziców! ❤️ Nie zabrakło oprawy muzycznej,różnych atrakcji takich jak warkoczyki czy tatuaże. Były również zabawy przy muzyce, zumba, a także konkurencje. W międzyczasie mogliśmy posłuchać wierszy przygotowanych na konkurs literacki,,Sportowy wiersz,, 📝. Wręczone zostały nagrody za konkursy, które odbyły się w trakcie całego roku.
Bardzo dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pomoc, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas