Dla Rodziców

JAK PRACUJEMY

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 16.00

GODZINY POSIŁKÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU:

 • 8:00 – 8:30 śniadanie
 • 11:15 – 11:45 zupa i przekąska
 • 13:30 – 14:00 drugie danie

Potrawy są przygotowywane codziennie ze świeżych produktów, dostarczanych na bieżąco. Ponadto opieramy się na zasadach racjonalnego żywienia, które polega na takim doborze produktów w całodziennym jadłospisie, aby dostarczały organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Posiłki dobieramy tak, by mieściły się w granicach norm pod względem kalorycznym i energetycznym czyli takich, które zawierają odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, soli mineralnych i witamin. Staramy się nasze jadłospisy urozmaicać i wprowadzać nowości pojawiające się na rynku, które dzieci doskonale znają z reklam, więc chętnie je jedzą. Zgodnie z powiedzeniem „jemy oczami” dbamy o sposób podawania wszystkich potraw, tak by były kolorowe i zachęcające do spożycia.

Mamy gamę zajęć dodatkowych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

ZAJĘCIA DODATKOWE :

 • Gimnastyka korekcyjna – Dorota Trzeciak
 • Zajęcia logopedyczne – Urszula Manierak
 • Psycholog – Angelika Markisz
 • Pedagog specjalny – Dorota Kot-Pustuła i Urszula Manierak
 • Religia – Siostra Małgorzata Szczerbaniewicz
 • Logorytmika – Aleksandra Paprocka-Paszczyk
 • Język angielski  –  Magdalena Marnik-Szajter
 • Terapia – Luiza Arent
 

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

DZIEŃ AKTYWNOŚCI 

W PRZEDSZKOLU

JAK DOKONAĆ PŁATNOŚCI