MAM TALENT

” Mam talent” VIII edycja – ta cykliczna impreza już za nami. Dzieci z przedszkoli z Dusznik Zdrój, Lewina Kłodzkiego, Szczytnej i Kudowy Zdrój zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne, które były fantastyczne. Dostarczyły nam dużo wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Wszystkie dzieci zasłużyły na miano zwycięzców. Konkurs poprzedził występ rodziców dzieci z naszego przedszkola. Choć wiersz pt '” Rzepka” J. Tuwima zna niemal każde dziecko, interpretacja sceniczna rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych widzów i zgromadzonych gości. Rodzice spisali się świetnie a przedszkolaki i cała publiczność nagradzali aktorów gromkimi brawami. Chcielibyśmy podziękować Kochanym Rodzicom – Aktorom, jak również Szanownemu Jury oraz sponsorom, którzy ufundowali nagrody tj: Urząd Miasta, Muzeum Papiernictwa, Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Dusznikach Zdrój oraz Dariusz Krupnik – sklep Lewiatan. Ten dzień zostanie w naszej pamięci . A my zapraszamy za rok.