„Łączymy pokolenia: Seniorzy dzieciom- dzieci Seniorom”

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż🎄🎄 O tym dzieci z naszego przedszkola z grupy ” Biedronek” po raz kolejny mogły się dowiedzieć uczestnicząc w warsztatach piernikowych zorganizowanych przez naszych Kochanych Seniorów w klubie Seniora. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, czekolada, posypki dekoracyjne oraz pisaki cukrowe, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Powstały m.in.: choinki, gwiazdki, serduszka . 0zdabianie pierniczków sprawiło naszym przedszkolakom wielką radość, a jednocześnie w sposób miły i praktyczny utrwaliło tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, który bardzo spodobał się Naszym Seniorom. Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas. Dzięki tym zajęciom zrealizowaliśmy kolejne zadanie z ogólnopolskiego projektu „Łączymy pokolenia: Seniorzy dzieciom- dzieci Seniorom”, w którym przedszkole bierze udział. 🎄🎄🎄 Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.