Warsztaty bożonarodzeniowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Dnia 18 grudnia grupa SMERFÓW i BIEDRONEK została zaproszona do Miejska Biblioteka Publiczna w Dusznikach-Zdroju, na warsztaty bożonarodzeniowe, zorganizowane przez Wioska Indiańska HOWGH. Dzieci same stworzyły brokatowy, sztuczny śnieżek ❄️, przepięknie pokolorowały reniferki 🦌, które włożyły do akrylowych bombek – z pewnością będą one wyjątkową ozdobą domowej choinki🎄.

Po skończonej pracy przyszedł czas na zabawę 😁 czyli to, co dzieci kochają najbardziej 🤩. Wspólnie z Panią Mikołajową, Panem Reniferkiem oraz ze wspaniałymi Paniami z Biblioteki 😍♥️. Zabawom nie było końca, dzieciaczki należycie spożytkowały drzemiące w nich olbrzymie pokłady energii.

Artystyczna twórczość naszych milusińskich była miłym wprowadzeniem do świątecznej atmosfery zbliżających się:

🌟🎄ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA 🎄🌟

Dziękujemy 🥰