PIKINIK Z OKAZJI DNIA RODZINY 03.06.2022

03 VI – odbył sie piknik z okazji Dnia Rodziny. Były konkursy i zabawy przy muzyce w przedszkolnym ogrodzie, prowadzone przez animatora. Nasze przedszkolaki i pełni werwy rodzice, wspólnie spędzali czas na zabawie. Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa, do której ustawiała się długa kolejka. Błyskawicznie rozeszły się wszystkie losy- niespodzianki, które przygotowano dzięki hojności rodziców i sponsorów. Równie dużą atrakcją dla dzieci było zaplatanie kolorowych warkoczyków i malowanie twarzy. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy oraz stoisko naszych wspaniałych Pań kucharek, które upiekły przepyszne faworki i przygotowały soczyste truskawki.Pod koniec imprezy, zostały wręczone dyplomy i nagrody dla dzieci, za udział w różnych konkursach. Nagrodę specjalna, za pomoc i aktywne udzielanie się w życie przedszkolne, otrzymali Rodzice Helenki Mylki oraz Rodzice Tomka i Leny Banaszewskich. A my mamy nadzieję, że ten dzień, na długo pozostanie w pamięci Państwa jak i naszych małych przedszkolaków.Bo wspólny czas – to najlepszy prezent i dla dziecka, i dla rodzica. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.