WYCIECZKA do Wioski Indiańskiej

14 czerwca dzieci z grupy ” Krasnoludków”, „Zajączków” i „Elfików” pojechały na wspaniałą wycieczkę do Wioski Indiańskiej do Starego Waliszowa ( Wioska Indiańska HOWGH ) koło Bystrzycy Kłodzkiej. Nie trzeba wyjeżdżać do Ameryki, żeby poznać indiański świat! Dzieci miały okazję wykonać zadania takie jak przejście sensorycznego toru przeszkód, strzelanie z łuku, gra na bębnach, odbyły wizytę w tipi, gdzie posłuchały indiańskich legend. Z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem zdobywali kolejne odznaki wykonując przygotowane przez animatorów zadania. Dzieci bardzo cieszyły się ze spotkania ze zwierzętami. Z wielką przyjemnością karmiły owce, kozy i króliki. Sprawiło im to wiele radości. Na koniec zjadły upieczone na ognisku kiełbaski. Wycieczka zapewniła dzieciom świetną zabawę, mogły biegać, turlać się, śmiać, tańczyć i śpiewać bez ograniczeń. Wycieczka była sponsorowana głównie przez Urząd Miasta. Była to nagroda dla wszystkich dzieci za udział w konkursie ekologicznym, w którym przez cały rok wykonywały zadania nieraz angażując całe rodziny. Dziękujemy pani Beacie Kowal za dokonanie starań, aby wszystkie dzieci były nagrodzone i z niewielką dopłatą mogły uczestniczyć w wycieczce.