VI edycja „Mam talent”

I doczekaliśmy się. VI edycja z „Mam talent” za nami. W tym roku konkurs był poświęcony pamięci Edyty Stein.Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji większej grupie odbiorców, promocja alternatywnych form spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja działań artystycznych. Dzieci zaprezentowały swoje talenty w następujących kategoriach: śpiew, taniec, recytacja wiersza. Tegoroczna edycja pokazała wysoki poziom umiejętności dzieci. Z wielką ciekawością i zachwytem ogląda się prezentowane talenty. W tym roku udział wzięli: Zosia Kania, Franciszek Kania, Agnieszka Sternath, Helena Mylka, Tomasz i Lena Banaszewscy. Wszyscy są zwycięzcami i zostaną nagrodzeni.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SKŁADAMY GRATULACJE ZA WSPANIAŁE WYSTĘPY. A RODZICOM ZA WSPÓŁPRACĘ I PRZYGOTOWANIE DZIECI DO WYSTĘPU ♥️♥️♥️.