Propozycje zajęć, zabaw.

Drodzy Rodzice Raz w tygodniu, każda z Wychowawczyń będzie przygotowywać i zamieszczać tu plik , zakładka: ZDALNE NAUCZANIE : scenariusz/ propozycje zajęć w danym temacie realizowanym według naszego rozkładu tematów, które w miarę możliwości, w obecnej sytuacji będą mogli realizować Państwo z dziećmi w domu. Każdy zestaw proponowanych zajęć, będzie podpisany dla której grupy jest przeznaczony.Prosimy zatem śledzić nasz profil lub stronę naszego przedszkola.Dziękujemy.

Drodzy Rodzice, opiekunowie na naszej stronie i na fb będziemy udostępniać ćwiczenia, zadania, bajki, z których proponujemy korzystać w wolnej chwili.

Gdyby ktoś szukał inspiracji do spędzania wolnego czasu w domu, to postaramy się w tym pomóc 🙂Rodzicom, których dzieci idą od września do szkoły, proponujemy aby te dzieci szczególnie , w różnych formach zabawowych ćwiczyły kształtowane do tej pory umiejętności.➡️Pamietajmy, że dzieci uczą się głównie przez ZABAWĘ➡️Ćwiczenia grafomotoryczne to zarówno gotowe karty pracy ze szlaczkami/literami, z których możemy korzystać jak i kolorowanki, nawlekanie koralików, wydzieranki, zabawy modeliną, plasteliną czy masą solną➡️ćwiczenia matematyczne – to zabawy w sklep,…