Konkurs plastyczny na czas kwarantanny

Szanowni Państwo, Wymyśliliśmy ten konkurs specjalnie dla Was. Chcielibyśmy pomóc zorganizować czas dzieciom i młodzieży podczas tego ciężkiego czasu w jakim się znaleźliśmy.  Konkurs tylko w formie online. Prosimy o pomoc w rozesłaniu informacji o konkursie bezpośrednio do uczestników.  „U Schabińskiej-Chyrowa Ski” w Chyrowej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: „Moje ulubione pierogi”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży (dzieci przedszkolnych i młodszych oraz uczniów szkół podstawowych i średnich)….

REKRUTACJA

Rekrutacja do przedszkola i żłobka w Dusznikach – Zdroju trwa. Pobrane ze strony www przedszkola wnioski, dokladnie wypełnione (pesel dziecka, pieczatki potwierdzajace zatrudnienie, podpisy obojga rodzicow) oraz załączniki można wysyłać drogą mailowa (scan lub zdjecie). Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 74 8669377 lub przedszkole.duszniki@poczta.onet.pl