DZIĘKUJEMY

Dziś znowu będziemy dziękować, a to świadczy tylko o jednym, że otaczają nas Dobrzy Ludzie ♥️ Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania firmie Mikilandia z Lewina Kłodzkiego za udostępnienie dmuchańca dla Dzieci z naszego Przedszkola. Dmuchaniec był fantastyczną atrakcją dla naszych milusińskich, sprawił im wiele radości.

Jednak, aby dmuchaniec dotarł do naszego Przedszkola a następnie wrócił do właściciela potrzeba wielu Osób ♥️ Osób o dobrym sercu, które bezinteresownie pomagają, poświęcając swój czas dla innych. Serdeczne podziękowania kierujemy do Panów: Michał Cierczek, Marcin Rzepka, Łukasz Półtorzycki, Prezes DZK. Pan Sławomir Szymaszek , przedstawiciele Ochotnicza Straż Pożarna Duszniki Zdrój, Panowie Rafał Kmieciński i Krzysztof Palij oraz Panowie: Michał Banaszewski , Mariusz Reichert, Sylwek Łupkowski. Podziękowania kierujemy również do Pani Paula Rzepka, która od tygodnia koordynowała całość.

Dziękujemy