GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

Gminny konkurs ekologiczny dobiegł końca! 😊W trakcie jego trwania , wykonywane były kreatywne prace plastyczne w formie grupowej w przedszkolu lub indywidualnej z rodzicami w domu.

Każda grupa zbierała punkty , dzięki którym w nagrodę sfinansowane zostaną autokary na wycieczkę z okazji zakończenia roku .

Dzieci , które brały z rodzicami aktywny udział i przynosiły prace konkursowe mają opłacone również bilety wstępu ( bez względu czy praca wygrała dany etap ) .

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, za ogromną kreatywność , piękne, pomysłowe prace tematyczne !! Dzieci miały możliwość , doświadczać że surowce wtórne , które na co dzień uczymy się odpowiednio segregować ,można wykorzystywać na wiele ciekawych , nieoczywistych sposobów.