Eliminacje do konkursu MAM TALENT

🎵Dziś w naszym przedszkolu odbyły się wewnątrzprzedszkolne eliminacje do konkursu MAM TALENT🎶. Przesłuchania skierowane były do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które chciały zaprezentować swoje zdolności wokalne, recytatorskie, taneczne i muzyczne. Do konkursu przystąpiło 9 uczestników z różnych grup.

Każdy zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent.🎤🎼 Jury z uwagą przyglądało się wszystkim występom ponieważ musiało wyłonić 5 uczestników, ktorzy przejdą do kolejnego etapu – Miedzyprzedszkolnego konkursu MAM TALENT, który będzie miał miejsce 14 maja w Dworku Chopina. Po bardzo trudnej naradzie ogłoszono werdykt: ❤️PIERWSZE MIEJSCE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW❤️. Wyróżniono: 🌞Pawełka z grupy KRASNALI, 🌞Kaję z grupy ZAJĄCZKÓW, 🌞Tomka z ELFIKÓW, 🌞Zuzię ze SMERFÓW I 🌞Patryka z BIEDRONEK. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane talenty i nagradzała każdy występ gromkimi brawami👏👏.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie dzieci do występu🥰🤗