Wielkanocne warsztaty florystyczne

Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli.

Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji. Właśnie z tej okazji w poniedziałek 25 marca odbyły się wielkanocne warsztaty florystyczne. Duża ilość zgromadzonych materiałów oraz inwencja twórcza naszych dzieci, rodziców i opiekunów zaowocowała stworzeniem pięknych dekoracji na świąteczny stół. Warsztaty były doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu oraz utrwalenia wiedzy na temat tradycji Świąt Wielkanocnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację warsztatów poprzez przekazanie ozdób i materiałów, aktywny udział w warsztatach oraz zakup stroików podczas kiermaszu wielkanocnego.