Odnowienie korytarza

Jedną z inicjatyw Rady Rodziców, która okazała się dla nas miłym zaskoczeniem a dla podejmujących wyzwanie ogromnym przedsięwzięciem było odnowienie korytarza na pierwszym piętrze. Praca jaką włożyli rodzice w przygotowanie, zagruntowanie oraz pomalowanie ścian i sufitu zasługuje na olbrzymi podziw. Uwieńczeniem tej niesamowitej metamorfozy było przyklejenie na obu korytarzach oraz klatce schodowej przepięknych naklejek, które przenoszą naszych przedszkolaków w świat morskich przygód oraz powietrznych lotów. Efekty metamorfozy są fantastyczne!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w tę akcję i poświecili swój czas uczestnicząc w remoncie.

DRODZY RODZICE JESTEŚCIE WIELCY !!

Nasza wspaniała Rada Rodziców dopiero się rozpędza i planuje już kolejne prace remontowe – malowanie przedsionków przy wejściach do przedszkola, dlatego już dziś zapraszamy chętnych rodziców do udziału w akcji, która odbędzie się 15.03. 2024r.