Smerfy i Biedronki jadą do teatru

29.03.2023 dzieci z grup „Smerfy” i „Biedronki” były na wycieczce w Kłodzku, w teatrze. Podróż dostarczyła wielu wrażeń, przedszkolaki rozwijały umiejętność właściwego zachowania w miejscach publicznych. Przedstawienie pt. ” Księga dżungli” było ciekawe i wzruszające, pełne ciekawych postaci i wesołych piosenek. Napełnieni nowymi doświadczeniami powróciliśmy akurat na pyszny obiadek.

Warsztaty plastyczne w Klubie Seniora

Po raz kolejny dzieci z grupy „Smerfów” odwiedziły naszych Kochanych Seniorów. Tym razem dzieci zostały zaproszone na warsztaty plastyczne związane tematycznie ze Świętami Wielkanocnymi. W miłej atmosferze dzieci wraz z Seniorami dekorowały papierowe pisanki, figurki z masy solnej, przygotowanymi ozdobami. Wszyscy poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Dziękujemy za zaproszenie, pamięć i miłą współpracę. Życzymy Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego święconego jajka oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa.