WYCIECZKA Zajączków i Elfików

Dzieci z grupy ZAJĄCZKÓW i ELFIKÓW wybrały się na wycieczkę autokarem do Teatru Zdrojowego im. Stanisława Moniuszki w Kudowie Zdroju na sztukę pt. „PIOTRUŚ PAN I PIRACI”. To przedstawienie o tym, że wszystkie dzieci kiedyś dorastają. Wszystkie z wyjątkiem jednego – Piotrusia Pana z Nibylandii. To opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni. Dzieci z zapartym tchem śledziły wątek piratów, Dzwoneczka, Wendy, Kapitana Haka oraz krokodyla 🐊.Aktorzy, prawdziwa scena, reflektory świateł, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę przedszkolaków, wywołały na twarzach dzieci prawdziwy zachwyt. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.