„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

,,Rozpocznij przedszkolny rok stawiając ekologiczny krok”. Nowy rok szkolny to idealny czas na przyswajanie nowych nawyków tj. dbanie o naszą planetę. Jeśli chcemy, aby dzieci wykształciły w sobie taki nawyk musimy dawać im przykład postawy i działania ekologicznego. W ZWIĄZKU Z TYM CHCEMY ZAPROSIĆ RODZICÓW DO UDZIAŁU W AKCJI „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Termin akcji : wrzesień/październik. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. Dzięki niej rodzice i lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść naszego przedszkola a co za tym idzie na korzyść swoich dzieci. Zbiórka dotyczy sprzętu elektrycznego i elektronicznego ( sprzęt komputerowy, sposób Zet gospodarstwa domowego- wszystko co jest na prąd lub baterie, np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki, itp.). MIEJSCE ZBIÓRKI:. Ul. Słowackiego 25. Duszniki-Zdrój ( naprzeciwko Zakładu Komunalnego). Godziny przyjmowania sprzętu: od poniedziałku do piątku 8.00-14.00