Informacja dla rodziców nowych dzieci przyjętych do przedszkola i żłobka w Dusznikach-Zdroju. Potwierdzenie przyjęcia telefonicznie lub osobiście po przyjściu do placówki. Jeśli sytuacja i zalecenia sanepidu pozwolą to w lipcu lub sierpniu będą dni otwarte dla nowych dzieci, prosimy śledzić informacje na naszej stronie www i Facebooku. Jeśli nie, to prosimy o przyprowadzanie dzieci w dniu 01.09. 2021r na taką godzinę jak zawsze dziecko będzie przyprowadzane( najpóźniej do godziny 8.30). Otrzymają Państwo w pierwszym dniu komplet dokumentów do zapoznania się, uzupełnienia i podpisania.Dalszych informacji będziemy udzielać w dniu 01.09.2021r. jeśli sytuacja pozwoli na zebraniu grupowym.