V edycja „ MAM TALENT” już za nami .

V edycja „ MAM TALENT” już za nami .

W miesiącu maju odbył się w naszym przedszkolu w formie zdalnej konkurs pod hasłem „Mam talent” dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat. W tym roku, konkurs miał charakter przeglądu, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności, umiejętności artystyczne oraz pasje. Celem przeglądu było rozbudzanie zainteresowań i wrażliwości twórczej dzieci oraz motywowanie ich do podejmowania nowych wyzwań związanych z własnymi zainteresowaniami. Do udziału w artystycznym przeglądzie talentów zgłosiło się 13 przedszkolaków: Hania Kowal, Jula Finc, Lenka Banaszewska, Aga Sternath, Lenka Kanarska, Amelka Kanarska, Szymonek Ostrowski, Kinga Cybulska. RODZEŃSTWA : Martynka i Jaś Szymaszek, Zosia i Franek Kania, Lila i Tosia Zientek.

 Liczna grupa dzieci zaprezentowała zdolności muzyczno–wokalne oraz recytatorskie, a także talenty taneczne i iluzjonistyczne na wysokim poziomie.

Udział naszych przedszkolaków w przeglądzie potwierdził, że w każdym człowieku jest jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować, to także świetna zabawa, ale również przełamywanie wstydu i rozwijanie umiejętności prezentacji przed publicznością.


WSZYSCY SĄ ZWYCIĘZCAMI i zostaną nagrodzeni.


WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SKŁADAMY GRATULACJE ZA WSPANIAŁE WYSTĘPY.

                                      Koordynatorki: Dorota Kot- Pustuła i Dorota Trzeciak.