XX Festiwalu Piosenki „Szczytniańska Wiosna”

20 czerwca dzieci z grupy ELFIKÓW:Hanna Ferenc, Hanna Kierpiec, Aleksandra Bugdalska, Nadia Bugdalska, Kinga Cybulska wzięły udział w XX Festiwalu Piosenki „Szczytniańska Wiosna”, którego celem było nowatorstwo artystyczne, podnoszenie kultury muzycznej dzieci, popularyzacja muzyki w środowisku dziecięcym oraz promocja talentów. Dziewczynki wykonały swoje utwory a nawet miały przygotowaną specjalną charakteryzację , dobraną do tematyki utworu. Samo wyjście na tak dużą scenę i wystąpienie przed publicznością, było wyzwaniem dla każdej z nich. Mimo to, nasze artystki starały się bardzo, dlatego każda została nagrodzona brawami, prezentami oraz dyplomami. Na 47 uczestników Festiwalu, 1 MIEJSCE zajęła Nadia Bugdalska, która jako jedyna zaśpiewała repertuar a cappella, do piosenki pt.” Tęcza”. 2 MIEJSCE zajęła Aleksandra Bugdalska, która zaśpiewała piosenkę pt.”Jesteś mamo skarbem mym”. Cieszy nas fakt, że mamy w przedszkolu tak uzdolnione dzieci! Dziękujemy rodzicom dziewczynek, za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu, za przybycie i spędzanie z nami miło czasu w ten rozśpiewany dzień 🎶😁.

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY