PIKNIK RODZINNY

Rodzina to silnik umożliwiający podbój świata,a zarazem bunkier, w którym można się schronić. Maxime Chattam

Piknik rodzinny za nami! To ostatnia wspólna impreza przed rozpoczęciem wakacji. W tym roku mogliśmy zobaczyć w programie : Przedstawienie rodziców dla dzieci „O smoku wawelskim”, występny taneczno-wokalne dzieci ze wszystkich grup, super sportowe konkurencje: przeciąganie liny, wyścigi kocykowe, pokaz baniek mydlanych, dziewczynki mogły przyozdobić włosy wykonanymi przez Panie tęczowymi warkoczykami. Mogliśmy również nagrodzić brawami i nie tylko, tegorocznych uczestników konkursów plastycznych, fotograficznych. W przerwach między kolejnymi zabawami tanecznymi mogliśmy częstować się zdrowymi smakołykami w przedszkolnej kawiarence.Dziękujemy bardzo serdecznie Wszystkim Rodzicom i dzieciom za przybycie i aktywny udział w pikniku !

Zapraszamy za rok!