Bajkowe Jasełka

Dnia 11.01.2015 w Kościele OO Franciszkanów w Dusznikach Zdroju występowały dzieci z grup 5-6 latków i zaprezentowały „ Bajkowe Jasełka”.
Postacie z bajek ( Czerwony Kapturek, Pinokio, Calineczka….) odwiedziły Jezusa w stajence, przyjmowane były przez Jezusa i Maryję, każda z postaci z bajki niosła ze sobą przesłanie dotyczące pozytywnych wartości jakimi powinny kierować się dzieci w życiu rodzinnym i społecznym.
„ Bajkowe Jasełka „ w wykonaniu dzieci były nie tylko dla dzieci pięknym przeżyciem ale również dla dorosłych zgromadzonych w kościele.
Wielkie podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie dzieci i piękne stroje, ojcom Franciszkanom za ciepłe przyjęcie dzieci, oraz nauczycielkom patronującym występ Barbarze Piwowar i Karolinie Jasińskiej.