„Zielone światło dla przyszłości Dusznik-Zdroju”

27 czerwca przy Alei Sybiraków miał miejsce mini piknik ekologiczny dla dzieci pn. „Zielone światło dla przyszłości Dusznik-Zdroju”.

Dzieci miały okazję wysłuchać prelekcji na temat korzyści z oszczędzania prądu oraz wziąć udział w konkursach i zabawach ekologicznych.

Edukacja ekologiczna dla dzieci to inwestycja w przyszłość naszego miejsca na ziemi! Uczy młodych, jak dbać o środowisko i szanować naturę. To klucz do budowania zrównoważonego świata.

Wydarzenie odbyło się w ramach inwestycji polegającej na wymianie oświetlenia miejskiego na Alei Sybiraków, który współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Beneficjent: Gmina Miejska Duszniki-Zdrój.

zdj. Miasto Duszniki-Zdrój