„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie”

18 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci zerówkowych z grupy Biedronek.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i Pań nauczycielek, okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, oraz wspólnej pracy. Dzieci, z zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi nowych pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Skończył się niestety beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych, nowych obowiązków. Specjalnie na te okazję dzieci przygotowały występy artystyczne. Był Polonez, wiersze i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia.

Dziękujemy Pani Dyrektor , Pani Eli ,wszystkim Pracownikom przedszkola oraz Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Dzieciom natomiast, życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych wyzwań.