BIEDRONKI I SMERFY JADĄ NA FARMĘ

🚌🌞Dnia 4 czerwca dzieci z grupy Biedronek oraz Smerfów wybrały się na wycieczkę autokarem do Farma Waliszów , Fundacja Family Fun Farm. Nie tylko dla naszych dzieciaczków to był fajny czas, ale dla nas też 🤗. Dzieci mogły pogłaskać większość zwierząt w tym świnie Bazylego. Karmić szopy, kury, gęsi 🦝🐓🪿🐐🐖🐴. Natomiast chwile z królikami🐇 dały chyba najwięcej radości . Dzieci miały okazję wydoić krowę , oczywiście nie prawdziwą, ale dowiedziały się jaka to jest ciężka praca. Nie zabrakło też pracy zespołowej w ubijaniu prawdziwego pysznego masełka , które przywieźliśmy do naszego przedszkola. Na zakończenie pyszne kiełbaski 😁.

Farma Waliszów jest to miejsce gdzie widać serce ♥️ i miłość do zwierząt . Serdecznie dziękujemy za wspaniale spędzony czas