Bal karnawałowy 2024

🎈🎈Karnawał to wspaniała impreza przepełniona muzyką, zabawą i tańcem🎈. Dziś w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe: królewny👸, księżniczki, wróżki, biedronki🐞, nie zabrakło również policjantów👮 i strażaków👨‍🚒 oraz spider-manów🕷🦹 i piratów (wielkie brawa dla rodziców za wspaniale przygotowanie stroje). Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc w różnych, wspolnych zabawach i konkursach, natomiast skoczna i rytmiczna muzyka🎵 zachęcała wszystkich do tańca🎶. Zabawom towarzyszyła radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń🥰. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci🎈🎈.