Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej

Dnia 12.12.2023 r. w 🚒🧑‍🚒Ochotniczej Straży Pożarnej w Dusznikach Zdroju miało miejsce uroczyste przekazanie nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego.

W tym ważnym wydarzeniu miały przyjemność uczestniczyć dzieci z naszego Przedszkola. Po wysłuchaniu części oficjalnej, na którą złożyły się przemówienia zaproszonych Gości, poświęcenie wozu oraz wręczenie Prezesowi Straży kluczyków, miała miejsce część mniej oficjalna, na którą czekały wszystkie przedszkolaki. Dzieci miały okazję zwiedzić remizę strażacką i obejrzeć samochody strażackie z bliska. Radość dzieci bezcenna. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak ważne wydarzenie.

A Strażakom życzymy, aby nowy samochód służył Wam jak najlepiej! 🥰🤗Życzymy tyle samo powrotów co wyjazdów!