WYCIECZKA DO TEATRU

22 listopada dzieci z grupy BIEDRONEK i SMERFÓW pod opieką swoich pań, wybrały się na wycieczkę autokarową do TEATRU ZDROJOWEGO w Kudowie Zdroju, na przedstawienie „Pocahontas – indiańska księżniczka”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Pacahontas w barwnym kostiumie indiańskim, zadziwiła i oczarowała przedszkolaków wdziękiem i ciekawością świata. W czasie konfliktów między Indianami i białymi osadnikami ona jedna kieruje się głosem serca i znajduje sposób na dogadanie się osób, z dwóch różnych światów i kultur. MAGIA: wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się jak w BAJCE 🥰.

Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła spektakl pokazał wszystkim widzom, że

bycie księżniczką to nie chodzenie w koronie na głowie a wrażliwość, dobre serce i szanowanie przyrody.

Każdy z nas może być taką księżniczką lub księciem