Przedszkolaki pamiętają o Seniorach

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Seniora. Święto ma na celu m.in. docenić ogromną rolę seniorów w społeczeństwie. To idealny czas, by zwrócić nasze myśli ku osobom starszym i ich potrzebom. Mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia. Dzień ten był okazją do złożenia życzeń, wzajemnego poznania się i wzmocnienia więzi międzypokoleniowej. Spotkanie z Seniorami to wspaniała lekcja nauki tolerancji wobec osób starszych oraz uczenia empatii w stosunku do drugiego człowieka. Z tej okazji dzieci z grupy ” Biedronek” reprezentując Przedszkole w Dusznikach Zdrój przygotowały program artystyczny i wręczyły ogromną laurkę z życzeniami wspólną dla wszystkich Seniorów. Na koniec dzieci odśpiewały gromkie ” Sto lat”. To niezapomniane chwile, które dostarczyły radosnych i niezapomnianych przeżyć. Niesienie radości drugiemu człowiekowi jest największą wartością, o której nie możemy zapominać. Spotkanie to na długo zapisze się w naszej pamięci. Dziękujemy za przyjęcie. Do zobaczenia. Seniorzy, jak dobrze , że jesteście!!!