Smerfy odwiedzają Miejską Bibliotekę Publiczną w Dusznikach-Zdroju

W środę 10.05 dzieci z grupy „Smerfów ” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Dusznikach Zdrój. Przesympatyczne Panie: Kasia, Julita i Martynka przygotowały dla dzieci wiele ciekawych zajęć. W trakcie pobytu w bibliotece, rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni, wykonywały zakładki do książek i słuchały z wielkim zaciekawieniem czytanych wierszy. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym miejscem i zaprzyjaźniły się z misiem – psotnikiem . Dla niektórych była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki otrzymując kartę czytelnika. Dziękujemy za zaproszenie, za wspólnie spędzony czas. Dzieci wróciły do przedszkola przeszczęśliwe, pełne pozytywnych wrażeń.