PIERNIKOWE WARSZTATY W KLUBIE SENIORA

Dla dzieci z grupy ” Smerfów” już zapachniało świętami a to wszystko za sprawą uczestniczenia w warsztatach piernikowych w Klubie Seniora. Panie przygotowały zajęcia polegające na ozdabianiu pierniczków o różnych kształtach kolorowym lukrem i bajecznymi posypkami. Najprzyjemniejszym punktem spotkania była degustacja przepięknie udekorowanych słodkości. Warsztaty z dekorowania pierniczków u naszych Kochanych Seniorów było świetnym ćwiczeniem przed pieczeniem pierników z rodzicami i dekorowaniu ich w domu. Spotkanie stało się wspaniałą okazją do integracji ze środowiskiem lokalnym. Dzieci były zachwycone. Uśmiechy przedszkolaków nie znikały jeszcze długo po powrocie do przedszkola. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

FOTORELACJA : https://www.facebook.com/groups/478788378827599