Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Dzisiaj nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom oświaty za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym dniu dniu dzieci zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy , życzeń,piosenek i tańców, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały upominek wykonany przy pomocy Pań z grupy Zajączków a za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone wielkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani Dyrektor Violetta Żurek skierowała do wszystkiech pracowników oświaty wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.