„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Drodzy rodzice!!!Nasze Przedszkole po raz drugi przystąpiło do projektu
„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W ZAMIAN ZA PRZYNIESIONY ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY I ELEKTRYCZNY PRZEDSZKOLE OTRZYMA BON, KTÓRY WYKORZYSTA NA NAGRODY RZECZOWE W POSTACI MATERIAŁÓW BIUROWYCH. JEDYNYM WARUNKIEM JEST MOBILIZACJA DO DZIAŁANIA, PORZĄDKI DOMOWE I CHĘCI!
DO AKCJI PRZEDSZKOLNEJ MOGĄ PRZYŁĄCZYĆ SIĘ RÓWNIEŻ FIRMY I INSTYTUCJE, KTÓRE ODDADZĄ ZUŻYTY NA RZECZ NASZEGO PRZEDSZKOLA

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’Termin Akcji: wrzesień – pażdziernikMIEJSCE ZBIÓRKI:.Ul. Słowackiego 25. Duszniki-Zdrój ( naprzeciwko Zakładu Komunalnego).Godziny przyjmowania sprzętu: od poniedziałku do piątku 8.00-14.00PARTNERZY AKCJI :Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

https://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/?fbclid=IwAR1ip2bBDn_in2TfGpxXykRJdL3aq47Of46wFoGV3TWudhY6nd6xPKZpOCQ