POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA👩‍🎓

👩‍🎓,,Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole , nową drogą pójdziemy odważnie „. Tak dziś śpiewały dzieci z grupy BIEDRONEK I SMERFÓW.🧑‍🎓 To były bardzo wzruszające chwile♥️ dla wszystkich uczestników naszej uroczystości. Dla jednych radosne , dla innych smutne, jeszcze dla innych pełene zadumy i obaw. Skończył się bowiem 4 – letni okres wspólnych beztroskich zabaw, spotkań, radości. Dzieci, z maluszków, nieśmiałych i zagubionych, stały się odważnymi, samodzielnymi starszakami, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Ale tak to już jest – aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia, musi się coś skończyć. Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, które otrzymywałyśmy na każdym kroku. Dzieciom natomiast życzymy samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień, nowych przyjaźni i przede wszystkim udanych wakacji.🌞🌴🌤