DZIEŃ MAMY I TATY ❤️💞

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka . Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców. W tym wyjątkowym dniu dzieci przygotowały prezenty, życzenia oraz podziękowania dla rodziców. Z okazji tak magicznego dnia wszyscy pracownicy przedszkola życzymy Wam kochanym Rodzicom stu lat życia w ciągłym uśmiechu i samych radosnych oddechów! Milion pięknych chwil bez złości oraz wiecznej pomyślności! Za Twój uśmiech mamo, za Twe serce Tato Chce dziś podziękować Ci.