DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Styczeń to miesiąc kojarzący się z Nowym Rokiem, zimą oraz … Babcią i Dziadkiem. To Nasi Ukochani, to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie, miłość oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy. Nasi Kochani Dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w Przedszkolu, ze względu na pandemię, ale nie zapomnieliśmy o tych wyjątkowych członkach rodziny. Zatem występy z okazji tego szczególnego dnia zostały przeniesione w sferę wirtualną, filmiki wysłane na grupy przedszkolne a prezenty zostały doręczone do rąk własnych Dziadków przez nasze Przedszkolaki i możemy się domyślać, że uściski i buziaki były czułe jak zawsze. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, miłości i spełnienia wszystkich marzeń.