Policjanci w przedszkolu :)

👮” Nie ma peleryny, lecz jest bohaterem. Zawsze nam pomoże, bo jest naszym przyjacielem. Nie boi się przestępców i co by się nie działo, zawsze się zatroszczy, aby nam się nic nie stało”. 👮I właśnie dziś, tacy bohaterowie – czyli Policjanci z Komisariatu Policji w Polanicy- Zdroju, odwiedzili przedszkolaki. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi podstawowych zasad bezpieczeństwa. Policjanci przypominali o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem był pokaz sprzętu policyjnego. Po pokazie, wyruszyliśmy na najbliższe przejście dla pieszych, tam policjanci przypomnieli dzieciom – podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię.Serdecznie dziękujemy za przybycie i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód POLICJANTA, a szczególnie dziękujemy- Policjantce Pani Ewelinie- Mamie naszego przedszkolaka Igorka. Dziękujemy 😍