WIRTUALNY KIERMASZ KSIĄŻKI

 WIRTUALNY KIERMASZ KSIĄŻKI

„Książka  to najlepszy przyjaciel człowieka,

a biblioteka to świątynia jego myśli”

Cyceron

Zapraszamy do udziału w KIERMASZU KSIĄŻEK  za pośrednictwem jednej z największych HURTOWNI I KSIĘGARNI INTERNETOWYCH W POLSCE

WAŻNE przy zamówieniu wpisujemy kod naszego przedszkola

D.KŁO.DUSZN.P

*każde zamówienie z tym kodem to bonus dla NASZEGO PRZEDSZKOLA,                      

*bonus który pozwoli nam na rozbudowanie PRZEDSZKOLNEJ BIBLIOTEKI.

Przydatne informacje:

  • przy zamówieniach powyżej 50 zł przysługuje upominek w postaci notatnika w twardej, kolorowej  oprawie;
  • D.KŁO.DUSZN.P  Kod ten należy wpisać w polu Dodatkowe Informacje, przed kliknięciem przycisku PODSUMOWANIE. Nie wpisujemy kodu w polu Kupon rabatowy;
  • chcę otrzymać zamówienie bezpośrednio do domu prywatnego: Jeśli zamówienie zostanie złożone na kwotę większą niż 100 zł, wówczas system nie doliczy dodatkowej opłaty za przesyłkę. W przypadku mniejszych zamówień zostanie doliczona opłata za dostawę – w takim przypadku polecamy skorzystanie z opcji odebrania zamówienia w placówce, gdzie dostarczamy zamówienia bezpłatnie bez względu na ich wartość;
  • odbiorę moje zamówienie w swojej placówce: takie zamówienie zostanie zrealizowane wraz z innymi zamówieniami z danej placówki. W zbiorczym kartonie znajdą się mniejsze paczki opatrzone imieniem, nazwiskiem i adresem domowym konkretnego odbiorcy. Takie zamówienie (bez względu na jego wartość) jest dostarczane na koszt Księgarni – nie ma tu dodatkowych opłat związanych z przesyłką. Zbiorczy karton adresujemy na osobę kontaktową, która współpracuje z Księgarnią z ramienia przedszkola. W Polu „dostawa” należy zaznaczyć opcję „odbiór osobisty w siedzibie firmy”. Po przejściu do danych adresowych należy zaznaczyć opcję „inny adres wysyłki” i wpisać tam własne imię i nazwisko oraz adres przedszkola.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Czytanie to najlepszy sposób uczenia się.”

Aleksander Puszkin

Przedszkole w Dusznikach-Zdrój

ul. Krakowska 6

57-340 Duszniki Zdrój