IV EDYCJA PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”

11 maja 2020 r.

Tegoroczny KONKURS MAM TALENT odbył się w wyjątkowy sposób. Tym razem, to rodzice mieli ogromny wkład w całokształcie wydarzenia. Dziękujemy wszystkim tym, którzy podjęli się tego zadania. W związku z niewielką ilością nadesłanych materiałów, Komisja zdecydowała się opublikować wszystkie występy dzieci – uznając je równocześnie za finalistów IV EDYCJI KONKURSU MAM TALENT. Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni. Nagrody jednak będą zróżnicowane w zależności od wkładu pracy włożonej w przygotowanie dziecka (scenografia, pomysł, wyraz artystyczny). O odbiorze nagród poinformujemy w najbliższym czasie.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY 

<3 🥰

16 kwiecień 2020

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat, które chcą zaprezentować swoje talenty wokalne, recytatorskie, taneczne.

  • Do udziału zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak i rodzeństwa.
  • Repertuar o dowolnej tematyce.
  • Wszystkie występy dzieci mogą być nagrywane przy pomocy telefonu/aparatu i wysyłane na adres konkursmamtalent@gmail.com (w temacie wiadomości e-mail należy wpisać imię uczestnika/uczestników oraz nazwę grupy przedszkolnej, do której dziecko uczęszcza).
  • Termin nadsyłania nagrań – 06. 05.2020.
  • Nadesłane utwory w wykonaniu dzieci będą ocenione przez komisję złożoną z dyrekcji, grona pedagogicznego oraz pracowników przedszkola w celu wyłonienie po dwóch kandydatów z każdej grupy (eliminacje wewnątrz-przedszkolne).
  • Finał konkursu odbędzie się na Facebooku (czyli naszej przedszkolnej grupie facebookowej „PRZEDSZKOLE W DUSZNIKACH ZDROJU”).
  • Każdy będzie mógł oddać swój głos na wybrany utwór.
  • Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

KOORDYNATORAMI KONKURSU SĄ: DOROTA KOT-PUSTUŁA I DOROTA TRZECIAK