DZIE艃 BEZPIECZNEGO INTERNETU

We wsp贸艂czesnym 艣wiecie nie wyobra偶amy sobie funkcjonowania bez telewizji, komputera, Internetu. Ulubion膮 i cz臋sto jedyn膮 form膮 sposobu sp臋dzania wolnego czasu przez dzieci, m艂odzie偶, a nawet osoby doros艂e sta艂y si臋 gry komputerowe. Zjawisko gier komputerowych budzi obecnie spore i sprzeczne emocje. Z jednej strony gry komputerowe s膮 odbierane jako nowoczesna i bardzo atrakcyjna zabawa, z drugiej strony cz臋sto przera偶aj膮 ogromnym 艂adunkiem przemocy, okrucie艅stwa, budz膮c uzasadniony niepok贸j rodzic贸w, wychowawc贸w czy psycholog贸w.
Podczas Og贸lno艣wiatowego Dnia Bezpiecznego Internetu, dzieci zosta艂y zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu, poprzez kr贸tkich filmik贸w z serii 鈥濻ieciaki.pl鈥, kt贸re ogl膮da艂y z wielkim zainteresowaniem. Tego dnia du偶o rozmawiali艣my o zagro偶eniach wynikaj膮cych z nieodpowiedzialnych zachowa艅 w sieci.
W trosce o dobro dzieci, apelujemy : RODZICU UWA呕AJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE, TABLECIE ORAZ W TELEFONIE KOM脫RKOWYM聽鈥硷笍