Wizyta Księdza Biskupa Adama Bałabucha oraz Proboszcza Zbigniewa Wichrowicza

W dniu dzisiejszym, w ramach wizytacji parafialnej mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Adama Bałabucha oraz Proboszcza Zbigniewa Wichrowicza z Parafii pw.św.App. Piotra i Pawła.
„Jesteśmy najmłodsze, więc nas wysłali, aby powitać Cię Ekscelencjo i prosić o Twoje błogosławieństwo…”- tymi słowami przedszkolaki powitały naszego Gościa.
W imieniu całej społeczności przedszkolnej- dzieci, nauczycieli, pracowników, ks.Biskupa powitała Pani Dyrektor, a delegacja przedszkolaków podarowała ks.Biskupowi własnoręcznie wykonane prezenty.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając pieśni, których nauczyły się na Religii z Siostrą Nikodemą. Uśmiech i charyzma jaką posiada ks.Biskup wpłynęły na doskonały kontakt z przedszkolakami. Dzieci słuchały słów Jego Ekscelencji z uwagą oraz ochoczo włączały się we wspólną rozmowę i modlitwę. Ks.Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, następnie wszystkich pobłogosławił i wręczył pamiątkowe obrazki.