Wizyta Mikołaja u Zajączków

Usiądź z nami Mikołaju Pewnie się zmęczyłeś, Żeby nas odwiedzić dzisiaj, szmat drogi przebyłeś. Na Twój przyjazd ZAJĄCZKI od dawna czekały i dla Ciebie upominki też przygotowały. Teraz my Ci zaśpiewamy i wierszyk powiemy, Jesteś naszym przyjacielem wszyscy o tym wiemy. Na krzesełku w ciepłej sali zakolęduj z nami Bardzo wszyscy się cieszymy nie jesteśmy sami.

Mikołajki u Misiów

Dzyń, dzyń, dzyń Mikołaju Święty Dzyń, dzyń, dzyń przynieś nam prezenty Mikołajkowe spotkanie w grupie Misiów.

Mikołaj odwiedził Biedronki

Kto swymi saniami aż z bieguna leci ? Rozgląda się w koło, szuka grzecznych dzieci To Mikołaj, to Mikołaj Święty Niesie nam prezenty !

Mikołaj u Elfików

„Czekając na Mikołaja” Na czubku choinki gwiazda złota Niech zabłyśnie piękna, duża! By Święty Mikołaj idąc Zobaczył ją aż z podwórka Zaświecimy lampek tuzin Niech choinka pięknie świeci Niech święty Mikołaj widzi Że czekają grzeczne dzieci.