„Pączkowe drzewo”

We wtorek 23 października zostaliśmy zaproszeni do Dworku Chopina na piękne i pouczające przedstawienie pt. „Pączkowe drzewo” w wykonaniu aktorów Teatru na Ostrowie z Wrocławia. Bohaterami spektaklu byli niepełnosprawna Tonia i Kajtek, u którego w ogrodzie rosło magiczne drzewo rodzące raz w roku pączki z nadzieniem truskawkowym. Tonia była obiektem żartów rówieśników do których zaliczał się również Kajtek. Wypadek z panem Osą spowodował, że Kajtek odkrył czym jest tolerancja wobec…

Misie poznają owoce i warzywa

Przedstawiamy fotorelację z jesiennych zajęć w grupie najmłodszych przedszkolaków. Dzieci z gr. Misiów, poznawały w ostatnich dniach warzywa i owoce. Podejmowały próby segregowani swoich zbiorów według kształtów i kolorów. Wiele radości dawały im również prace plastyczne, które wykonali farbkami.

Papierowe reliefy

Dzisiaj 23.10.2018 dzieci z grupy BIEDRONEK wzięły udział w warsztatach „Papierowe reliefy” oraz uczestniczyły w lekcji muzealnej w ramach projektu pt. „Waluta Niepodległej” w MUZEUM PAPIERNICTWA. Każde dziecko oprócz przepięknych kartek i super prezentu do przedszkola przyniosło „bagaż nowych wiadomości i doświadczeń”.