JAK PRACUJEMY

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 – 16.00

GODZINY POSIŁKÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU:

• 8:00 – 8:30 śniadanie
  • 11:30 – 12:00 obiad
  • 14:00 – 14:30 podwieczorek

Potrawy są przygotowywane codziennie ze świeżych produktów, dostarczanych na bieżąco. Ponadto opieramy się na zasadach racjonalnego żywienia, które polega na takim doborze produktów w całodziennym jadłospisie, aby dostarczały organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Posiłki dobieramy tak, by mieściły się w granicach norm pod względem kalorycznym i energetycznym czyli takich, które zawierają odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, soli mineralnych i witamin. Staramy się nasze jadłospisy urozmaicać i wprowadzać nowości pojawiające się na rynku, które dzieci doskonale znają z reklam, więc chętnie je jedzą. Zgodnie z powiedzeniem „jemy oczami” dbamy o sposób podawania wszystkich potraw, tak by były kolorowe i zachęcające do spożycia.

Mamy gamę zajęć dodatkowych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

ZAJĘCIA DODATKOWE :

• Gimnastyka korekcyjna – Dorota Trzeciak