DZIEŃ KROPKOWY

21 lutego 2018 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy  DZIEŃ KROPKI, który obchodzony jest na całym świecie jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Inspiracją do obchodzenia tego święta stała się książka Petera Reynoldsa „The Dot”. Opowiada ona o małej dziewczynce Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Na zajęciach rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach i zdolnościach. Wspólnie oglądaliśmy film, tworzyliśmy ciekawe prace kropkowe. Odbył się również kropkowy pokaz mody oraz cudowna dyskoteka. Wiele dzieci przyszło ubrane do przedszkola w motyw kropkowy, a pozostali włącznie z paniami zostali obklejeni wieloma kolorowymi kropkami. Wszyscy rozeszliśmy się domów w świetnych nastrojach zabierając kropkowe wspomnienia ze sobą.