DZIEŃ GAPIENIA SIĘ W NIEBO😁

14 kwietnia kartka z kalendarza świąt nietypowych: DZIEŃ GAPIENIA SIĘ W NIEBO😁. Dzisiejszy dzień zachęca do zatrzymania się na chwilę i docenienia piękna błękitnego nieba, puszystych chmurek, szybujących po niebie ptaków czy samolotów. Z nieba można wiele wyczytać:🌜NOCĄ- warto oddać się podziwianiu pięknych obiektów astronomicznych- np. gwiazd, planet, komet. 🌞W DZIEŃ- niebo także jest fascynujące, wielki błękit, szarość, ciemność nadchodzącej burzy.Wykorzystajmy dzisiejszy dzieńna obserwację tego, co jest nad nami, może ujrzymy coś niesamowitego 😍Przedszkolaki uczciły ten dzień zabawami o niebie, przepięknymi pracami plastycznymi, oglądały prezentację multimedialną oraz wyszly na spacer „bujając w obłokach”🌤️.Jesteśmy ciekawi jak wygląda niebo nad Państwa głowami 😁czekamy na zdjęcia ☁️