Andrzejki

Zabawa Andrzejkowa już za nami ! W tym roku na dzieci czekało dużo atrakcji : kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, fotobudka, loterie, kawiarenka, a najważniejszym stoiskiem andrzejkowej zabawy był oczywiście salon wróżb! Pięknie przebrane przedszkolaki bawiły się przy muzyce z klaunem dj-em, który organizował dzieciom taneczne zabawy, wspólnie wyczarowali nawet odwiedziny Olafa z Krainy Lodu! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, do zobaczenia za rok !

Przedstawienie teatralne „Śnieżka”

” Bo bajki to świat którego nie znamy. Bo bajki radość nam wielką dają, dlatego dzieci je bardzo kochają…” Dnia 29 XI dzieci z grupy ZAJĄCZKÓW i ELFIKÓW pojechały autokarem do Kudowy-Zdroju, do Teatru Zdrojowego. Mieliśmy przyjemność oglądać adaptację sceniczną na podstawie bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” braci Grimm pt. „ŚNIEŻKA”. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu….